Sala Live - Sala Live*10000

Total

L 5.01

Treci la conținutul principal
Sala Live
Sala Live

Sala Live

4.95· 715 recenzii638vândut
Informații de Reîncărcare

Ce poți debloca printr-o reîncărcare Sala Live?

Această pagină îți permite să cumperi rapid pachete de credite pentru aplicația de streaming Sala Live direct în contul tău. Să fii membru activ al unei comunități de live streaming înseamnă interacțiune, iar creditele îți oferă instrumentele necesare pentru a ieși în evidență în camerele de chat active. Când îți reîncarci soldul, poți trimite cadouri virtuale animate gazdelor, poți debloca funcții premium ale canalelor și poți oferi sprijin direct creatorilor tăi online preferați. Fie că vrei să trimiți un simplu semn de apreciere în timpul unei transmisiuni antrenante sau să urci în topul clasamentului de susținători ai unui stream, unsold de credite actualizat te asigură că nu ratezi niciun moment de reacție.

Ce pachet de credite se potrivește stilului tău de streaming?

Oferim zece dimensiuni distincte de pachete, astfel încât să poți achiziționa exact numărul de credite de care ai nevoie pentru viitoarele transmisiuni. Poți alege oricare dintre aceste niveluri disponibile pe ARCTopup:

  • Sala Live - Sala Live*10000
  • Sala Live - Sala Live*30000
  • Sala Live - Sala Live*50000
  • Sala Live - Sala Live*70000
  • Sala Live - Sala Live*100000
  • Sala Live - Sala Live*200000
  • Sala Live - Sala Live*500000
  • Sala Live - Sala Live*700000
  • Sala Live - Sala Live*1000000
  • Sala Live - Sala Live*2000000

Cum finalizezi comanda pe ARCTopup?

Adăugarea de fonduri în contul tău este simplă și necesită doar câțiva pași de bază:

  1. Alege pachetul de credite preferat din opțiunile listate pe această pagină.
  2. Introdu codul tău oficial Player ID Sala Live în câmpul desemnat.
  3. Continuă procesul de plată ca oaspete folosind metoda de plată preferată.
  4. Deschide aplicația Sala Live pentru a-ți verifica noul sold de credite.

Unde se află codul tău Player ID?

Pentru a te asigura că reîncărcarea ajunge direct în contul tău, trebuie să introduci identificatorul corect la finalizarea comenzii. Poți găsi cu ușurință aceste informații în interiorul aplicației mobile:

  1. Deschide aplicația Sala Live pe dispozitivul tău mobil.
  2. Atinge fila Profil sau Eu situată în meniul de navigare de jos.
  3. Găsește șirul numeric etichetat Player ID afișat pe ecranul tău principal de profil.
  4. Copiază sau notează codul cu atenție pentru a-l putea introduce corect în timpul finalizării comenzii.

Cum sunt procesate plățile și trimise articolele?

Achiziția ta digitală este gestionată prin canale de procesare sigure care vă protejează datele personale sensibile. Nu există nicio cerință de a partaja date de autentificare private pentru a finaliza tranzacția, deoarece toate transferurile se bazează exclusiv pe identificatorul tău de utilizator public.

Odată ce plata ta este efectuată, creditele sunt trimise direct în contul tău, ajungând de obicei la scurt timp după aprobarea tranzacției. ARCTopup acceptă mai multe metode de plată de încredere pentru confortul tău, inclusiv carduri de credit majore precum Visa și Mastercard, soluții de plată mobilă precum Apple Pay și Google Pay, portofele electronice populare și opțiuni de criptomonede acceptate.

Întrebări frecvente despre reîncărcările Sala Live

Poți trimite credite unui alt streamer folosind acest serviciu?

Da. Dacă dorești să oferi credite cadou direct unui prieten sau unui creator, trebuie doar să introduci codul lui specific Player ID în loc al tău în timpul procedurii de finalizare a comenzii.

Ce ar trebui să faci dacă detaliile contului tău au fost introduse incorect?

Deoarece transferurile sunt procesate imediat pe baza identificatorului furnizat, este vital să verifici de două ori fiecare cifră a codului tău Player ID înainte de a-ți confirma plata.

Trebuie să partajezi datele de autentificare private ale contului în timpul finalizării comenzii?

Nu. Tranzacțiile necesită doar codul tău Player ID, menținând datele de autentificare ale contului tău personal complet private și sigure.

Ce opțiuni de plată sunt acceptate aici?

Poți finaliza tranzacția folosind Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, portofele electronice sau opțiuni de criptomonede.

Procesul de reîncărcare

Proceduri de reîncărcare

  1. 1

    Introdu ID-ul tău de jucător

    Alege suma dorită și introdu ID-ul la care trebuie să ajungă creditul. Fără parolă și fără nimic de instalat.

  2. 2

    Plătește așa cum o faci deja

    Card, portofel electronic, transfer bancar sau criptomonedă. Finalizarea comenzii afișază doar metodele care funcționează în regiunea ta.

  3. 3

    Creditul ajunge în câteva minute

    Odată ce plata este confirmată, reîncărcarea merge direct la ID-ul introdus. Pagina comenzii afișează starea în timp real până la finalizare.

Întrebări frecvente

Q1

Cum reîncarc acest produs?

Alege suma dorită, introdu ID-ul de Jucător sau UID-ul unde trebuie să ajungă creditul, alege cum vrei să plătești și confirmă. Nu există nicio aplicație de instalat și niciun cont de creat în prealabil.

Q2

Ai nevoie de parola mea de la joc?

Nu. O reîncărcare directă are nevoie doar de ID-ul tău public de Jucător sau UID-ul tău, care este același cod pe care l-ai împărtăși cu un prieten. Nu îți cerem niciodată parola și nu trebuie să o dai nimănui care o cere.

Q3

Cât durează livrarea?

Cele mai multe comenzi ajung în contul tău la 1 sau 2 minute după confirmarea plății. Dacă o coadă a editorului este ocupată, poate dura câteva minute, iar pagina comenzii afișează starea în timp real pe tot parcursul procesului.

Q4

Ce se întâmplă dacă introduc ID-ul greșit?

Livrăm exact unde ne spui, iar odată ce valoarea ajunge în contul altcuiva, nici noi, nici editorul nu o mai putem recupera. Verifică ID-ul înainte de a plăti. Dacă comanda nu a fost livrată încă, contactează imediat asistența.

Q5

Ce metode de plată pot folosi?

Peste 50 de metode, inclusiv carduri Visa, Mastercard și JCB, Apple Pay și Google Pay, portofele electronice regionale, transferuri bancare directe și criptomonede importante. Finalizarea comenzii va afișa doar opțiunile disponibile în regiunea ta.

Q6

Pot primi o rambursare?

Da, dacă comanda a eșuat sau nu a fost livrată niciodată — nu există o limită de timp pentru acest lucru. Contactează asistența și îți vom rambursa banii prin metoda de plată originală; viteza cu care ajung banii depinde de banca sau portofelul tău. Valoarea care a ajuns deja într-un cont nu poate fi returnată.

Q7

Este sigur să cumperi de aici?

Plățile sunt procesate prin criptare la nivel bancar și cumpărăm prin canale de aprovizionare autorizate, așa că niciun aspect al reîncărcării nu pune contul tău de joc în pericol. Peste 500.000 de clienți au comandat prin intermediul nostru.

Produse asociate

Recenzii Clienți

4.95
715 recenzii verificate

Foarte bine.

CCristian Milutin

Cea mai bună alegere, recomand tuturor.

MMAHDI DEROGAR

Cea mai bună metodă de reîncărcare. Foarte ușor de utilizat și rapid.

Ccharles low

A fost simplu și rapid. Nu am avut probleme cu plata și acceptă moneda mea, ceea ce a făcut totul mai ușor de evaluat.

مماجد عبدالله

Serviciu bun.

Rrabbihasaneftygmail.com

Achiziția este rapidă și simplă. Ușor de utilizat, chiar și pentru începători. Serviciul clienți este de top.

KKhalid

Îmi place la nebunie! Este cel mai frumos site pe care l-am văzut vreodată.

丁昱

Răspund foarte rapid și sunt foarte eficienți.

Aahmad kadi

Este super bună. Este excelentă.

CChamuditha Sameenath

Livrarea monedelor în joc este instantanee, iar suportul este de ajutor cu orice problemă.

LLeuyen Nguyen

Reîncărcare pentru HeeSay fără probleme. Folosesc acest site pentru a-mi reîncărca aplicația HeeSay. Nu am avut nicio problemă, iar prețurile sunt mai mici decât direct în aplicație. Mulțumesc!

Mmoises Vasquez

Foarte grozav!

MMicooo Micooo

Suport Plăți

PMTossPM_WALLET_NAVERPAYPMKakaoPayPMGCASHAM_SBPPM_WALLET_PAOTANGPAYPM_TNGAW_BLIKPM_WALLET_PMPROMPTPAYAM_CARD_BYAM_CARD_KZAW_PIXPM_OXXOAM_TBANKAM_SBERPAYPM_FAMILYMARTPM_HILIFEPM_OKMARTPM_WALLET_GASHPM_KNETPMPAYMAYAPM_DANAPM_OVOPMPaycoPM_MADAPM_BAR_CODEPM_NAPSPM_BANK_TRANSFERPM_WALLET_LINEPAYAW_SPEIPM_WALLET_MERCADOPAGOPM_7_ELEVENPMGRABPAYPHPMGRABPAYMYPM_WALLET_SAMSUNGPAYPM_PAY_BOLETO_FASTPM_WALLET_JKOPAYAW_PAYUAW_boostPM_REALTIME_PAYMENTAW_dragonpayAW_duitnowPM_BNIAM_CARDPMMAYBANKPM_WALLET_TRUEMONEYPM_WALLET_SSGPAYPM_AlipayHKPM_WECHATAW_OCTOPUSBINANCE_PAYGATE_IO_PAYAW_TNGPM_BANK_TRANSFER_YUSHANBANKAW_FPSPM_APPLEPAYAW_APPLEPAYPM_GOOGLEPAYAW_GOOGLEPAYPM_CARDAW_CARDAW_TRUSTLYAW_PAYSAFECARDAW_MYBANKAW_multibancoVG_WALLETAW_EPS